Witamy O Nas Menu Lokalizacja Galeria Praca Kontakt
 

Menu

Specjalizujemy się w przygotowywaniu dań rybnych i mięsnych z grilla.
Nasze potrawy są zawsze świeże, przyrządzane na zamówienie klientów. Karta menu jest bardzo bogata, jednak wyjątkowo dumni jesteśmy przede wszystkim z turbota z grilla, tatara z łososia ( o którym pisał m.in. miesięcznik Voyage).
Na szczególną uwagę zasługują także placki ziemniaczane z wędzonym łososiem pod chrzanową pierzynką, które sławne są już niemal w całej Polsce oraz carpaccio z łososia, którego przepis jest jedną z najpilniej strzeżonych przez nas tajemnic.
Swoje ulubione dania znajdą u nas zarówno osoby preferujące dania dietetyczne (np. gotowane ryby bałtyckie), smakosze świeżutkich ryb prosto z sieci (np. dorsz, łosoś, flądra), poszukiwacze nietuzinkowych rozwiązań w kuchni (np. pierogi z łososiem bałtyckim, tagliatelle z łososiem i nutą pomarańczy, małże z patelni, krewetki tygrysie duszone w winie), a także nasi milusińscy (zestaw Ninki i Paulinki, naleśniki z twarogiem i owocami).
Nasz bar sałatkowy zadowoli najbardziej wymagające podniebienia, a wszystkie surówki, które się w nim znajdują, produkowane są przez nas codziennie rano, co sprawia, że ich świeżość i smak na długo pozostają w pamięci Bywalców Homara. Ponadto oferujemy wyśmienite:

  • śniadania
  • mięsa z grilla
  • sałaty i makarony
  • owoce morza
Zapraszamy!

 
 

 
 
 
 
 
 
     
Copyright © 2024 Homar. Wszelkie prawa zastrzeżone.